School trips & tours for groups with teachers Klassenreisen / Klassenfahrten für Schüler mit Lehrern - Schülerreisen ins Ausland Keliones mokykloms po pasauli / Ispanija/ Vokietija / Italija / Prancuzija/ Anglija / Airija / Malta viajes lingüísticos para grupos escolares con su profesor Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem Schoolreizen wereldwijd / Spanje / Duitsland / Italië / Frankrijk / Verenigde Staten/ Ierland / Malta Dünya capinda okul gezileri / Ispanya / Almanya / Italya / Fransa / Amerika Birlesik Devletleri / Irlanda / Malta wycieczki szkolne za granice, wyjazdy jezykowe dla uczniow  i nauczycieli, kursy jezykowe za granica

For adults: SPANISH COURSES || GERMAN COURSES || ENGLISH COURSES || ITALIAN COURSES || FRENCH COURSES

idiomas.pro

Skolas ceļojumi
ikvienam!

Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem

Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem

 

Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem

Valodas kursi skolēniem un viņu skolotājiem

Vai Jūs vēlaties rīkot skolas ceļojumus pārdomāti? Jūs vēlaties, lai Jūsu skolēni izklaidējas. Bet tanī pašā laikā iemācās ko jaunu savai dzīvei?

 

Mēs piedāvājam īpašus skolas ceļojumus skolēniem ar viņu skolotājiem, kuru laikā skolēni mācās svešvalodu, tajā valstī uz kuru izvēlas doties – pilnas valodu nodarbības rītos un viegla valodas prakse pēcpusdienās.

Ar idiomas.pro garlaicīgas skolas nodarbības kļūst par lielisku un neaizmirstamu piedzīvojumu. Skolēniem tiek sniegta iespēja gūt pieredzi valodas un kultūras jomā. Zinātkāre un interese par valsti un iedzīvotājiem ir iemesls labākai valodas apguvei.

Skolotāji, kas pievienojas savai skolēnu grupai, piedalās šajā valodas nometnē par brīvu. Kamēr skolēni piedalās savās valodas nodarbībās no rītiem, skolotāji gatavojas kultūras aktivitātēm. Pēcpusdienās, kas skolēni atgriežas no skolas, seko brīvā laika aktivitātes. Valodas skolas piedāvā speciālas programmas ar brīvā laika aktivitātēm, kurās skolēni un skolotāji var piedalīties pēc savas izvēles.

Mūsu starptautiski apstiprinātās valodu skolas ir izvietotas daudzās valstīs visā pasaulē – Spānijā, Vācijā, Itālijā, Francijā, Anglijā un citās valstīs.Valodas kursi sastāv no 15 – 20 nodarbībām nedēļā, no rītiem. Mēs piedāvājam mūsu valodas kursus skolēnu grupām no 10-15 skolēniem vienā grupā, jebkuram valodas līmenim.

Atbilstoši valodas skolai, mēs piedāvājam apmesties viesģimenēs, jauniešu viesnīcās vai studentu hosteļos. Viena no vissvarīgākajām lietām ir skolēnu drošība. Tāpēc mūsu apmešanās vietas ir izvietotas drošās vietās un zem stingras un regulāras kontroles.

 

Akreditācija & Dalība

Mūsu valodas skolas rīko daudzas akreditācijas un dalības, kas palīdz parādīt kvalitāti gan skolas telpās, gan kursu saturā un darbinieku pilnvarās.
Kritēriji šai dalībai organizācijās tiek stingri un cieši novēroti.

Lūdzu, ievērojiet, ka daudzas mūsu skolas  ir arī oficiālie pārbaudes centri eksāmenu kursiem, piemēram, Cambridge, TOEFL, TOEIC, IELTS, Servantesa institūts, Gētes institūts, DELF-DALF pārbaudes, CILS un daudzi citi. Lūdzu, jautājiet sīkāku informāciju mums.

Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem
Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem
Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem

 

 

POPULĀRĀKĀS VALSTIS, KUR DOTIES MĀCĪTIES VALODAS
2015


SPĀNIJA
Malaga, Madrid, Alikante, Salamanka


VĀCIJA
Berlīne, Ķelne, Freiburga
 

AUSTRIJA
Vīne
 

ITĀLIJA
Roma, Bologna, Florence
 

FRANCIJA
Antibe, Marseille
 

LIELBRITĀNIJA
Londona, Edinburga, Bournemouth
 

ĪRIJA
Galway, Killarney
 

MALTA
Sliema

 

 

 

 

 

 

 

Valodas kursi skoleniem un vinu skolotajiem

 

© idiomas.pro® 2003-2013

Modified 11/14/14