|
Spaanse cursussen in Santiago de Compostela
|
|
Onze lesmethodes zijn gebaseerd op de communicatieve aanpak. Speciale nadruk wordt gelegd op conversatie, zodat studenten zichzelf verstaanbaar kunnen maken in het Spaans vanaf het begin. Wij denken dat het van essentieel belang is voor de leerlingen om actief deel te nemen aan de lessen; om dit hoofddoel te bereiken, zijn de grammatica-oefeningen en woordenschat gecombineerd met mondelinge praktijk en uitspraakoefeningen: groepswerk, discussies, rollenspelen, spelletjes, literaire en journalistieke teksten, audio & video-opnames van echte materiaal ...
Sommige lessen worden buiten de school gehouden, zodat de studenten met reële situaties geconfronteerd worden: op de markt, bij het reisbureau ... Om meteen op de eerste dag van de cursus met lessen te starten moeten de studenten voor hun aankomst in Santiago een instaptoets maken.
Er zijn 7 niveaus voor algemene cursussen:
● Beginners (A1) ● Elementair (A2) ● Lagere-intermediair (B1) ● Intermediair/Gevorderd (B2) ● Hoger-intermediair (C1) ● Superieur/Geavanceerd (C2) ● Proficiency
Studenten die de lessen regelmatig bijwonen ontvangen een certificaat voor deelname met vermelding van de duur en het niveau van de cursus.
Groepen hebben een gemiddelde van 5 studenten en een maximum van 8. ● 1 les = 45 minuten. ● Een-op-een-uur = 60 minuten
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::..........
Onze Spaanse taalschool in Santiago de Compostela is geaccrediteerd door het "Instituto Cervantes".
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::..........
U kunt kiezen uit:
>> CURSUS 20u 20 groepslessen per week. Er is een ½ uur koffiepauze met de docenten iedere dag.
>> CURSUS 25u 25 groepslessen per week. Dezelfde structuur als de Standaard Cursus 20, maar met 5 extra lessen per week, gericht op het verbeteren van mondelinge communicatie.
>> CURSUS 25 + 5u 25 groepslessen + 5 een-op-een-uur (x 60 minuten), gewijd aan het werk op die aspecten van de taal die moeten worden versterkt of om mondelinge communicatieve vaardigheden te verbeteren. Deze cursus is erkend als Bildungsurlaub.
>> CURSUS 25 + 15u 25 groepslessen + 15 een-op-een-uur (x 60 minuten), gewijd aan het werk op die aspecten van de taal die moeten worden versterkt of om mondelinge communicatieve vaardigheden te verbeteren. Deze cursus is erkend als Bildungsurlaub.
>> EEN-OP-EEN CURSUS Van 2 tot 6 uur les per dag (x 60 minuten) om alleen te richten op de behoeften van de leerlingen. In de eerste les, de docent beoordeelt de vaardigheden van de studenten, en samen plannen ze de doelstellingen van de cursus om de vooruitgang te maximaliseren.
Spaans op El Camino de Santiago (SAINT JAMES WEG / JAKOBSWEG) Luisteren en praten over de bedevaart tradities, over de kunst in El Camino, over de gastronomie zal worden aangeboden in de casas rurales waar we zullen worden ondergebracht ... Vraag voor meer informatie.
<< Spaanse taalschool in Santiago de Compostela / Galicië / Spanje
|