|
Spaanse talenschool in Córdoba
|
|
Onze talenschool in Córdoba voor het leren van de Spaanse taal bevindt zich op een ideale locatie in de stad, waardoor de belangrijkste monumenten en winkels op loopafstand te vinden zijn.
Het school gebouw is een traditioneel Andalusisch gebouw, met twee verdiepingen op enkele minuten loopafstand van de Mezquita en tuin waar de klaslokalen op uit kijken. Naast de 18 volledig uitgeruste klaslokalen, is er ook een bibliotheek en een multimediaruimte met televisies en computers met internet dat gratis mag worden gebruikt.
Onze school in Córdoba is lid van de Internationale House group voor talenscholen, internationaal marktleider betreffende taalservice en lerarentraining.
Ons hecht team bestaat enkel uit gekwalificeerde leraren warvan Spaans hun moedertaal is en hebben een flinke dosis aan ervaring op het gebied van het geven vaan Spaans en het samenwerken met buitenlandse studenten. Ze weten hoe ze hun motivatie en enthousiasme kunnen overbrengen op de studenten, wat hen uiteidelijk in staat brengt om zichzelf beter te kunnen ontwikkelen en mengen in de Spaanse samenleving en cultuur. Dit alles in een vriendelijke en creatieve sfeer.
>> Spaanse talencursussen in Cordoba
|
Córdoba en vrijetijdsactiviteiten
|
|
Córdoba heeft 350.000 inwoners en ligt in het centrum van Andalusië, de meest zuidelijke regio van Spanje. Een rustige en bovenal veilige stad, die veel bieden heeft, zoals onder andere vele culturele evenementen, traditionele doch moderne leefomstandigheden, de wereldberoemde monumenten, het warme zonnige klimaat en het is eenvoudig te bereiken.
Aan de voet van de Sierra Morena en de Guadalquivir rivier dichtbij, geniet Córdoba vrijwel het hele jaar door een warm zonnig klimaat. Internationale luchthavens zijn vanuit Córdoba prima te bereiken. Zo is Madrid binnen 2 uur te bereiken, Sevilla in 40 minuten en Málaga ook binnen 2 uur.
De stad, welbekend om haar geschiedenis, schoonheid en vriendelijkheid van haar inwoners, is in 1984 ingeschreven bij UNESCOs Wirkd Heritage List en is genomineerd om culturele hoofdstad van Europa te worden in 2016.
Córdoba heeft een prachtige historie opgebouwd in de loop der eeuwen en is daardoor vele culturele invloeden rijk geworden. Romeinse, Islamitische, Joodse en Christelijke invloeden zijn terug te vinden in Córdoba, omdat al deze etnische groepering in harmonie samenleefden. Dit alles was een voorbeeld van tollerantie het vredig samenleven van verschillende culturen en rassen.
Daarnaast is het platteland rondom Córdoba ook een echte aanrader, daar het vele olijvenvelden en wijngaarden rijk is, heeft vele parken en natuurlijk de onvergetelijke witte dorpen, die de schoonheid en de essentie nogmaals onderstrepen van het Andalusisch platteland.

Onze school heeft een volledig georganiseerd sociaal en cultureel programma in petto voor haar studenten met allerlei leuke activiteiten gedurende het hele jaar. De meeste activiteiten zijn gratis. Buiten school worden er talloze rondleidingen georganiseerd, waardoor studenten ervaren dat Córdoba een veelzijdige omgeving te bieden heeft met veel charme.
Historische en artistieke monumenten:
- Moskee – Kathedraal
- Kasteel van Christelijke koningen
- Joodse centrum
- Middeleeuwse kerken
- Palijs van de markies van Viana
- En veel meer...
Stadsmusea: Archeologisch museum, Calahorra museum, Fine arts museum...
Overige activiteiten:
- Gratis Sevillaanse Flamenco danslessen
- Taaluitwisselingen
- Kooklessen
- Flamenco shows
- Arabische tea rooms
- Sportactiviteiten
- Seizoensactiviteiten zoals: Kermis, Processies van Semana Santa
Excursies Elke week zal er één excursie plaatsvinden. Dit is niet in de cursusprijs inbegrepen. Excursies binnen de provincie Córdoba: Perol (uit eten) in de Sierra; Medina Azahar en Almodovar Kasteel; bezoek aan Montilla wijnkelders; Subbetica park (dorpen va Cabra, Zuheros en Priego) Excursies buiten de provincie: Sevilla, Málaga en Granada
Onze studenten hebben de keuze tussen verschillende, met zorg geselecteerde accommodaties, welke zich allemaal in het centrum van Córdoba bevinden op maximaal 20 minuten loopafstand van de school. De accommodaties zijn te huur vanaf de zondag vóór aanvang van de cursus tot en met de zaterdag ná de laatste cursusdag. Extra nachten verblijven is mogelijk, mits er plek is.
Accommocatie in een gedeeld appartement Studenten kunnen kiezen om een volledig ingericht appartement te huren, waar ze zullen samenwonen met andere studenten van onze school of met jonge Spaanse mensen. Er zijn een- en tweepersoonskamers te huur. De keuken en de badkamer worden gedeeld. De studenten koken, wassen zelf en maken ook zelf schoon.
Te gast bij een Spaanse gastfamilie Volgens ons leert de student het beste Spaans als hij tijdelijk intrekt bij een Spaanse familie. Hiermee wordt niet alleen de Spaanse taal sneller geleerd, maar ook de echte Spaanse cultuur ervaren dankzij een van onze zorgvuldig geselecteerde Spaanse gastfamilies. Verblijf met een Spaanse gastfamilie kan het volgende inhouden:: Halfpension: Ontbijt en lunch elke dag Volpension: Ontbijt, lunch en avondeten Elke dag douchefaciliteiten De gastfamilie voorziet de student van beddenlakens en zal daarna elke week beddenlakens verschonen en kleren wassen en strijken.
Eigen appartement Dit is de perfecte accommodatie voor degenene die geheel onafhankelijk willen zijn. Al onze appartementen bevinden zich in het historisch centrum.
Hotel Als u op zoek bent naar een hotel, staan wij graag tot uw beschikking om u te helpen zoeken naar een gepast hotel.
>> Spaanse talencursussen in Cordoba
|